Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


n!M GaminG Community
 
HomePočetnaGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Zanimljivost : Najveći lan na svijetu

Go down 
+2
knabbe
Leonidas
6 posters
AuthorMessage
Leonidas

Leonidas


Number of posts : 550
Age : 33
Registration date : 2008-08-08

Zanimljivost : Najveći lan na svijetu Empty
PostSubject: Zanimljivost : Najveći lan na svijetu   Zanimljivost : Najveći lan na svijetu EmptyWed Nov 26, 2008 1:14 pm

c/p sa net.hr

Nije da u Hrvatskoj nema LAN partya, ali skupiti već i 50 igrača na jednom mjestu je pothvat. Ako želite vidjeti kako izgleda okupljanje 10 tisuća igrača navratite do Švedske.

Službeno, prema Guinnesovoj knjizi rekorda najveći LAN party ikada održan je Dreamhacker Winter 2006 kada se na jednom mjestu pojavilo 9,184 natjecatelja sa 8,531 računala (da, da izgleda da nije svatko imao svoj kompjuter, katastrofa!). 2007. godine je rekord ponovno srušen sa 11,060 natjecatelja i 10,554 računala (i opet nije svatko imao svoj komp!?).

U četvrtak počinje Dreamhacker Winter 2008 koji traje 3 dana i na kojem se očekuje još više igrača. Osim igranja igara očekuje vas i pregršt dodatnih sadržaja poput vožnje kartinga i natjecanja u kojem treba pokazat određenu fizičku spremu.


Mravinjak, pardon LAN party 2007. godine. Ako dobro ne zapamtite gdje vam je računalo lako je moguće da ga nikad više nećete pronaći.


Isti mravinjak kada se svjetla ugase i ostane samo romantičan odsjaj deset tisuća upaljenih monitora. Bojimo se pomisliti koliko struje je potrošeno u ta tri dana.

Zanimljivost : Najveći lan na svijetu 0307007.17Zanimljivost : Najveći lan na svijetu 0308007.17Zanimljivost : Najveći lan na svijetu 0309007.17Zanimljivost : Najveći lan na svijetu Najveci-lan-party_7

ovo je c/p sa gameland:

Unatoč nekoliko pokušaja da se u Hrvatskoj organiziraju masovni LAN partiji do sada su svi pokušaji propali i uglavnom se svode na lokalne evente na kojima se pojavi maksimalno pedesetak igrača. Pogledajte kako izgleda prava stvar kada se u jednoj hali okupi deset tisuća igrača!

Službeno, prema Guinnesovoj knjizi rekorda najveći LAN party ikada održan je Dreamhacker Winter 2006 kada se na jednom mjestu pojavilo 9184 natjecatelja sa 8531 računala (da, da izgleda da nije svatko imao svoj komp, katastrofa!). 2007. godine je rekord ponovno srušen sa 11,060 natjecatelja i 10,554 računala (i opet nije svatko imao svoj komp!?).
U četvrtak počinje Dreamhacker Winter 2008 koji traje 3 dana i na kojem se očekuje još više igrača. Osim igranja igara očekuje vas i pregršt dodatnih sadržaja poput vožnje kartinga i natjecanja u kojem treba pokazat određenu fizičku spremu. S obzirom na afinitete igrača prema fizičkim aktivnostima pretpostavljamo da sve skupa izgleda kao priličan cirkus.

Kao što možete vidjeti na slikama party više liči na kakav mravinjak nego na okupljanje igrača jer brojka od 10 tisuća je zaista pozamašna. Pripreme znaju trajati i po tjedan dana jer možete zamisliti koliko mrežne i ine opreme treba dovući da bi sve funkcioniralo kako treba. Ako mislite da do četvrtka možete skočit do Švedske trkom na www.dreamhack.se i rezervirajte svoje mjesto.
Back to top Go down
knabbe
n!M-Gaming
knabbe


Number of posts : 347
Age : 31
Registration date : 2008-08-08

Zanimljivost : Najveći lan na svijetu Empty
PostSubject: Re: Zanimljivost : Najveći lan na svijetu   Zanimljivost : Najveći lan na svijetu EmptyThu Nov 27, 2008 3:58 am

hahahah bash je mravinjak Very Happy
Back to top Go down
Munix
Administrator
Munix


Number of posts : 228
Age : 33
Location : wTc
Registration date : 2008-08-09

Zanimljivost : Najveći lan na svijetu Empty
PostSubject: Re: Zanimljivost : Najveći lan na svijetu   Zanimljivost : Najveći lan na svijetu EmptyThu Nov 27, 2008 5:22 am

esssss... pa nemos tak xD tak nes slicno ce bit u suhopolju xD xD xD xD xD
Back to top Go down
Domyxx
n!M-Gaming
Domyxx


Number of posts : 78
Age : 28
Registration date : 2008-08-19

Zanimljivost : Najveći lan na svijetu Empty
PostSubject: Re: Zanimljivost : Najveći lan na svijetu   Zanimljivost : Najveći lan na svijetu EmptyThu Nov 27, 2008 5:49 am

ma jooj suhopolje rusi rekord sigurno ;D Razz
Back to top Go down
Leonidas

Leonidas


Number of posts : 550
Age : 33
Registration date : 2008-08-08

Zanimljivost : Najveći lan na svijetu Empty
PostSubject: Re: Zanimljivost : Najveći lan na svijetu   Zanimljivost : Najveći lan na svijetu EmptyThu Nov 27, 2008 6:06 am

ovo je samo dio suhopolja Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




Zanimljivost : Najveći lan na svijetu Empty
PostSubject: Re: Zanimljivost : Najveći lan na svijetu   Zanimljivost : Najveći lan na svijetu EmptyThu Nov 27, 2008 8:10 am

hahah lol najjace po mraku,izgubis se boke u dvorai,trebas gps mosi sa sobom Very Happy...al to nece nista bit u usporedbi sa lanom u suhopolju tak da se spremite dobro Very Happy:D
Back to top Go down
sp@nk

sp@nk


Number of posts : 140
Age : 30
Registration date : 2008-08-09

Zanimljivost : Najveći lan na svijetu Empty
PostSubject: Re: Zanimljivost : Najveći lan na svijetu   Zanimljivost : Najveći lan na svijetu EmptyThu Nov 27, 2008 8:18 am

nosim ja tam svoj gps da neb bilo nismo znali Smile
Back to top Go down
Leonidas

Leonidas


Number of posts : 550
Age : 33
Registration date : 2008-08-08

Zanimljivost : Najveći lan na svijetu Empty
PostSubject: Re: Zanimljivost : Najveći lan na svijetu   Zanimljivost : Najveći lan na svijetu EmptyThu Nov 27, 2008 8:51 am

sp@nk wrote:
nosim ja tam svoj gps da neb bilo nismo znali Smile

ja svoj iPHONE Very Happy
Back to top Go down
Domyxx
n!M-Gaming
Domyxx


Number of posts : 78
Age : 28
Registration date : 2008-08-19

Zanimljivost : Najveći lan na svijetu Empty
PostSubject: Re: Zanimljivost : Najveći lan na svijetu   Zanimljivost : Najveći lan na svijetu EmptyThu Nov 27, 2008 2:00 pm

ja cu vam slat kartu suhopolja da se ljudi snadjete i instalirajte si na kompove ht-imenik xD Very Happy
Back to top Go down
Leonidas

Leonidas


Number of posts : 550
Age : 33
Registration date : 2008-08-08

Zanimljivost : Najveći lan na svijetu Empty
PostSubject: Re: Zanimljivost : Najveći lan na svijetu   Zanimljivost : Najveći lan na svijetu EmptyThu Nov 27, 2008 2:46 pm

Domyxx wrote:
ja cu vam slat kartu suhopolja da se ljudi snadjete i instalirajte si na kompove ht-imenik xD Very Happy

a da svima kupiš GPS? Very Happy
Back to top Go down
Domyxx
n!M-Gaming
Domyxx


Number of posts : 78
Age : 28
Registration date : 2008-08-19

Zanimljivost : Najveći lan na svijetu Empty
PostSubject: Re: Zanimljivost : Najveći lan na svijetu   Zanimljivost : Najveći lan na svijetu EmptyFri Nov 28, 2008 5:34 am

hmmm ok ja castim vi placate ja sam za xD Very Happy!
Back to top Go down
Leonidas

Leonidas


Number of posts : 550
Age : 33
Registration date : 2008-08-08

Zanimljivost : Najveći lan na svijetu Empty
PostSubject: Re: Zanimljivost : Najveći lan na svijetu   Zanimljivost : Najveći lan na svijetu EmptyFri Nov 28, 2008 6:38 am

Domyxx wrote:
hmmm ok ja castim vi placate ja sam za xD Very Happy!

gle maloga šta je mudar..
pa ko ti dao tu mudrost da i meni malo proda? Very Happy
Back to top Go down
Domyxx
n!M-Gaming
Domyxx


Number of posts : 78
Age : 28
Registration date : 2008-08-19

Zanimljivost : Najveći lan na svijetu Empty
PostSubject: Re: Zanimljivost : Najveći lan na svijetu   Zanimljivost : Najveći lan na svijetu EmptyFri Nov 28, 2008 7:01 am

hahaha slusaj ovak:ljevi ugao deolje desno ides gore pa polu ljevodesno onda polu desnoljevo pa sredina malo se vratis nazad i soba 666 tam udjes das vragu 4 lipe i rjesio si xD !
Back to top Go down
BaaL




Number of posts : 13
Age : 33
Location : VTC
Registration date : 2008-08-09

Zanimljivost : Najveći lan na svijetu Empty
PostSubject: Re: Zanimljivost : Najveći lan na svijetu   Zanimljivost : Najveći lan na svijetu EmptySat Nov 29, 2008 9:40 am

ahhaa ja cu samo stavit svoje kuciste na stol i znat cu gdje je moj comp Razz nadmasite ovo momci xD
Back to top Go down
knabbe
n!M-Gaming
knabbe


Number of posts : 347
Age : 31
Registration date : 2008-08-08

Zanimljivost : Najveći lan na svijetu Empty
PostSubject: Re: Zanimljivost : Najveći lan na svijetu   Zanimljivost : Najveći lan na svijetu EmptySat Nov 29, 2008 9:44 am

lol losha fora pogledaj malo bolje sliku Very Happy

ja cu svoj monitor obojat u rozo i kuciste i sve i znat cu sta je moje :pppp
Back to top Go down
Guest
Guest




Zanimljivost : Najveći lan na svijetu Empty
PostSubject: Re: Zanimljivost : Najveći lan na svijetu   Zanimljivost : Najveći lan na svijetu EmptySun Nov 30, 2008 4:05 pm

ma mozete se jebat kad se maknete od kompa da je ne znam kakve boje Very Happy
Back to top Go down
Leonidas

Leonidas


Number of posts : 550
Age : 33
Registration date : 2008-08-08

Zanimljivost : Najveći lan na svijetu Empty
PostSubject: Re: Zanimljivost : Najveći lan na svijetu   Zanimljivost : Najveći lan na svijetu EmptyMon Dec 01, 2008 1:39 am

pa zašto bi se micao? ^^
3 dana bez spavanja ili spavanja za kompom... pozoveš mamu da dodje po tebe digneš neku zastavu u zrak da te nadje i to je to Wink
Back to top Go down
Guest
Guest




Zanimljivost : Najveći lan na svijetu Empty
PostSubject: Re: Zanimljivost : Najveći lan na svijetu   Zanimljivost : Najveći lan na svijetu EmptyTue Dec 02, 2008 4:45 pm

haha ma dignem pola dvorane u zrak kad se planta c4 i eo me mama....Very Happy
Back to top Go down
Leonidas

Leonidas


Number of posts : 550
Age : 33
Registration date : 2008-08-08

Zanimljivost : Najveći lan na svijetu Empty
PostSubject: Re: Zanimljivost : Najveći lan na svijetu   Zanimljivost : Najveći lan na svijetu EmptyWed Dec 03, 2008 1:51 am

lol Very Happy
šta misliš kakv odvi cs server moraju dizat ak recimo cirka 800 ljudi igra cs Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




Zanimljivost : Najveći lan na svijetu Empty
PostSubject: Re: Zanimljivost : Najveći lan na svijetu   Zanimljivost : Najveći lan na svijetu EmptyWed Dec 03, 2008 6:22 am

haha isus te dragi vidio,to mora da je neki turbo divlji serv xD
Back to top Go down
Leonidas

Leonidas


Number of posts : 550
Age : 33
Registration date : 2008-08-08

Zanimljivost : Najveći lan na svijetu Empty
PostSubject: Re: Zanimljivost : Najveći lan na svijetu   Zanimljivost : Najveći lan na svijetu EmptyWed Dec 03, 2008 2:42 pm

Less wrote:
haha isus te dragi vidio,to mora da je neki turbo divlji serv xD

pa da...a tek turnir organizirat Very Happy
jbt 2 dana komotno možeš šerat od ljudi gledat šta imaju na kompovima Very Happy ak na divu potrošim jedno 3h da pregledam sve.. (oko 200računala Very Happy )
Back to top Go down
knabbe
n!M-Gaming
knabbe


Number of posts : 347
Age : 31
Registration date : 2008-08-08

Zanimljivost : Najveći lan na svijetu Empty
PostSubject: Re: Zanimljivost : Najveći lan na svijetu   Zanimljivost : Najveći lan na svijetu EmptyThu Dec 04, 2008 7:23 am

lol na divu bilo 50ljudi malo vishe XD
Back to top Go down
Leonidas

Leonidas


Number of posts : 550
Age : 33
Registration date : 2008-08-08

Zanimljivost : Najveći lan na svijetu Empty
PostSubject: Re: Zanimljivost : Najveći lan na svijetu   Zanimljivost : Najveći lan na svijetu EmptySat Dec 06, 2008 6:07 am

da ako uzmeš u obzir PES igraće Wink
Back to top Go down
Sponsored content





Zanimljivost : Najveći lan na svijetu Empty
PostSubject: Re: Zanimljivost : Najveći lan na svijetu   Zanimljivost : Najveći lan na svijetu Empty

Back to top Go down
 
Zanimljivost : Najveći lan na svijetu
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Zanimljivost : Blockbusteri uz igre

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Ostalo :: Spam Area-
Jump to: