Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


n!M GaminG Community
 
HomePočetnaGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Roštiljanje na ribnjacima

Go down 
+2
sp@nk
Leonidas
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
sp@nk

sp@nk


Number of posts : 140
Age : 30
Registration date : 2008-08-09

Roštiljanje na ribnjacima - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Roštiljanje na ribnjacima   Roštiljanje na ribnjacima - Page 4 EmptyTue Sep 02, 2008 11:49 am

slažem se malo onak se pojebat tam svi u ribanjku i onda doma ic sretni XD

šalim se ne ovaj kad se ovi vrate sa tih fayova i tih picka materna opet treba neš nabacit Wink
Back to top Go down
Leonidas

Leonidas


Number of posts : 550
Age : 33
Registration date : 2008-08-08

Roštiljanje na ribnjacima - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Roštiljanje na ribnjacima   Roštiljanje na ribnjacima - Page 4 EmptyTue Sep 02, 2008 12:42 pm

da al obavjersti nas jedno... 3 dana prije da znamo Wink
Back to top Go down
Munix
Administrator
Munix


Number of posts : 228
Age : 33
Location : wTc
Registration date : 2008-08-09

Roštiljanje na ribnjacima - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Roštiljanje na ribnjacima   Roštiljanje na ribnjacima - Page 4 EmptyWed Sep 03, 2008 3:58 am

ili tjedan dana... il tak nes Smile
Back to top Go down
voodoo

voodoo


Number of posts : 29
Age : 34
Location : vTc za sad... jos malo pa zG
Registration date : 2008-08-20

Roštiljanje na ribnjacima - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Roštiljanje na ribnjacima   Roštiljanje na ribnjacima - Page 4 EmptySun Sep 07, 2008 4:18 am

ocem ocem. sve cu ja isplanovat i onda hocemo sredit sve! bit ce kvalitetno. al volio bi da smo cijeli dan na ribnjacima od nekih 9 ujutro pa do navecer i da alkohola malo bude da atmosphere bude sretnija. da se osjeca sreca u zraku. ko kad neko prdne, nash? xD to je poso onda...
Back to top Go down
Guest
Guest




Roštiljanje na ribnjacima - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Roštiljanje na ribnjacima   Roštiljanje na ribnjacima - Page 4 EmptyThu Sep 11, 2008 5:06 pm

haha lol...totalno rejpovanje na ribnjacima isplanirat...a jedna cura...al ce prasica nadrapat ako sljedeci put bude isla XDXDXDXD
Back to top Go down
Guest
Guest




Roštiljanje na ribnjacima - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Roštiljanje na ribnjacima   Roštiljanje na ribnjacima - Page 4 EmptyThu Sep 11, 2008 5:07 pm

stoga samo polako sa damom becari xD
Back to top Go down
sp@nk

sp@nk


Number of posts : 140
Age : 30
Registration date : 2008-08-09

Roštiljanje na ribnjacima - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Roštiljanje na ribnjacima   Roštiljanje na ribnjacima - Page 4 EmptyThu Nov 27, 2008 6:20 am

dakle drugovi moji i ostali imal zainterosovani, imali zainteresirani da se ovaj vikend ode nabacit nekakova rostiljada??? malo uz vatricu sjednemo zagrijemo se napijemo se sexamo se i uzivamo???? samac izgleda nedolazi u vtc al ak ima zainteresiranih mogli bi otic?? ak ne ovaj onda iduci jer tad je on mislim doma i tad smo svi spremni ????
Back to top Go down
sp@nk

sp@nk


Number of posts : 140
Age : 30
Registration date : 2008-08-09

Roštiljanje na ribnjacima - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Roštiljanje na ribnjacima   Roštiljanje na ribnjacima - Page 4 EmptyThu Nov 27, 2008 2:24 pm

šta niko ovo ne hebe? .'(
Back to top Go down
Leonidas

Leonidas


Number of posts : 550
Age : 33
Registration date : 2008-08-08

Roštiljanje na ribnjacima - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Roštiljanje na ribnjacima   Roštiljanje na ribnjacima - Page 4 EmptyThu Nov 27, 2008 2:44 pm

e ovako šta se tiće toga... sve super sve 5 ja sam uvijek za al ovaj puta.. imam školu =((
biciklom ić je prehladno al lijepo bi bilo trčat po smrznutom ribnjacima... nego bolje da odemo jednom baš ono preko zime..kad je led ledeni Very Happy ja (ak položim Razz) mogu odvest nas..10 u auto stat bez problema Very Happy i tamo se sexat .. neke vatre i to Very Happy nije bed..
Back to top Go down
sp@nk

sp@nk


Number of posts : 140
Age : 30
Registration date : 2008-08-09

Roštiljanje na ribnjacima - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Roštiljanje na ribnjacima   Roštiljanje na ribnjacima - Page 4 EmptyMon Dec 15, 2008 7:09 am

jebo vas lan svađe i picke materne ajmo mi na na rostiljadu jbm zvucnike onak idemo, imal zainteresiranih za iduci tjedan onak jednom preko tjedna jedan dan svi smo doma pa bi se moglo otic i to a ajde nemojte mi rec da ne idemo Sad
Back to top Go down
Leonidas

Leonidas


Number of posts : 550
Age : 33
Registration date : 2008-08-08

Roštiljanje na ribnjacima - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Roštiljanje na ribnjacima   Roštiljanje na ribnjacima - Page 4 EmptyMon Dec 15, 2008 10:28 am

sp@nk wrote:
jebo vas lan svađe i picke materne ajmo mi na na rostiljadu jbm zvucnike onak idemo, imal zainteresiranih za iduci tjedan onak jednom preko tjedna jedan dan svi smo doma pa bi se moglo otic i to a ajde nemojte mi rec da ne idemo Sad

spenk Very Happy meni je zima vani Very Happy ja ne znam kak ti to planiraš izvest narapvi neki plan pa ćemo razmotirt...
nije bed ja sam uvijek za Wink
Back to top Go down
sp@nk

sp@nk


Number of posts : 140
Age : 30
Registration date : 2008-08-09

Roštiljanje na ribnjacima - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Roštiljanje na ribnjacima   Roštiljanje na ribnjacima - Page 4 EmptyMon Dec 15, 2008 12:45 pm

ma uz vatru i malo ljute domace da vis kak cmo se zagrijat Wink nije bed rješit cmo nes sam da ima zainteresiranih
Back to top Go down
Leonidas

Leonidas


Number of posts : 550
Age : 33
Registration date : 2008-08-08

Roštiljanje na ribnjacima - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Roštiljanje na ribnjacima   Roštiljanje na ribnjacima - Page 4 EmptyTue Dec 16, 2008 3:57 pm

sp@nk wrote:
ma uz vatru i malo ljute domace da vis kak cmo se zagrijat Wink nije bed rješit cmo nes sam da ima zainteresiranih

ma joj sam bi pio
šta će ti mama reć na to? Very Happy
Back to top Go down
sp@nk

sp@nk


Number of posts : 140
Age : 30
Registration date : 2008-08-09

Roštiljanje na ribnjacima - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Roštiljanje na ribnjacima   Roštiljanje na ribnjacima - Page 4 EmptyWed Dec 17, 2008 5:45 am

c ce bravo sine
Back to top Go down
sp@nk

sp@nk


Number of posts : 140
Age : 30
Registration date : 2008-08-09

Roštiljanje na ribnjacima - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Roštiljanje na ribnjacima   Roštiljanje na ribnjacima - Page 4 EmptySun Dec 21, 2008 7:08 am

e ovak posto smo sexali u suhopolju trebali bi to proslavit ima zainteresiranih za neku fešticu da napravimo na nashim lepim ribnjacima ili neđe u nekoj pripizidini ???????????
Back to top Go down
knabbe
n!M-Gaming
knabbe


Number of posts : 347
Age : 31
Registration date : 2008-08-08

Roštiljanje na ribnjacima - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Roštiljanje na ribnjacima   Roštiljanje na ribnjacima - Page 4 EmptySun Dec 21, 2008 9:52 am

a malo je previshe zima za ribnjake ja mislim da bi trebali pricekat da padne snjeg i idemo se sanjkat Very Happy u krcevine XD ili kod moje bake u Pćeliću malo dalje od suhopolja ima veliko brdo al malo cmo se morat prosetat do tam Very Happy xD
Back to top Go down
Sponsored content





Roštiljanje na ribnjacima - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Roštiljanje na ribnjacima   Roštiljanje na ribnjacima - Page 4 Empty

Back to top Go down
 
Roštiljanje na ribnjacima
Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Ostalo :: Spam Area-
Jump to: