Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


n!M GaminG Community
 
HomePočetnaGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Lan party suhopolje

Go down 
+4
knabbe
Munix
Leonidas
Don
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Munix
Administrator
Munix


Number of posts : 228
Age : 33
Location : wTc
Registration date : 2008-08-09

Lan party suhopolje - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Lan party suhopolje   Lan party suhopolje - Page 3 EmptySat Nov 22, 2008 7:37 pm

Jebeno nim 1 i 2 idu na lan xD jebozovno da.... ajd onda mi dajte tih 40 kn za upad i broj moba od kog nemam... da rezerviramo sexualno mjesto... puse
Back to top Go down
knabbe
n!M-Gaming
knabbe


Number of posts : 347
Age : 31
Registration date : 2008-08-08

Lan party suhopolje - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Lan party suhopolje   Lan party suhopolje - Page 3 EmptySun Nov 23, 2008 3:11 am

e gayu al mi cmo bit slabiji sam zbog mene i mog kompa jer mi onak jako steka source fps mi 40 kad sam sam a kad naidju njih 3 onda mi je 10 :S mislim ne zbog mene neg cu ja bit los
Back to top Go down
Leonidas

Leonidas


Number of posts : 550
Age : 33
Registration date : 2008-08-08

Lan party suhopolje - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Lan party suhopolje   Lan party suhopolje - Page 3 EmptySun Nov 23, 2008 4:53 am

knabbe wrote:
e gayu al mi cmo bit slabiji sam zbog mene i mog kompa jer mi onak jako steka source fps mi 40 kad sam sam a kad naidju njih 3 onda mi je 10 :S mislim ne zbog mene neg cu ja bit los

zato ču ja ownat Very Happy
Back to top Go down
Don

Don


Number of posts : 38
Age : 32
Registration date : 2008-08-29

Lan party suhopolje - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Lan party suhopolje   Lan party suhopolje - Page 3 EmptySun Nov 23, 2008 7:08 am

hahahha....ajde samo easy...ownat cete vi....vidimo se mi u finalu...to je n!M finale....hehe....da....
Back to top Go down
Don

Don


Number of posts : 38
Age : 32
Registration date : 2008-08-29

Lan party suhopolje - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Lan party suhopolje   Lan party suhopolje - Page 3 EmptySun Nov 23, 2008 7:09 am

e da a sta se prijevoza tice...moze....mi cmo ic tu ovak....a vi onak...pa se tam pomnozimo i podjelimo...
Back to top Go down
Munix
Administrator
Munix


Number of posts : 228
Age : 33
Location : wTc
Registration date : 2008-08-09

Lan party suhopolje - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Lan party suhopolje   Lan party suhopolje - Page 3 EmptySun Nov 23, 2008 7:34 am

i izvadis korijen i svi ostanemo goli tamo... :L
Back to top Go down
Don

Don


Number of posts : 38
Age : 32
Registration date : 2008-08-29

Lan party suhopolje - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Lan party suhopolje   Lan party suhopolje - Page 3 EmptySun Nov 23, 2008 8:19 am

hehehe da...e ovoga da spitfire je odusto tj ima svoju ekipu...(za one koji nisu culi) al sad smo u tzv pregovorima sa likom kojeg je srale preporucio...jer po glasinama je dobar....
Back to top Go down
Munix
Administrator
Munix


Number of posts : 228
Age : 33
Location : wTc
Registration date : 2008-08-09

Lan party suhopolje - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Lan party suhopolje   Lan party suhopolje - Page 3 EmptySun Nov 23, 2008 8:50 am

Pa taj lik je jedan od tih iz suhopolja i mislim da je ako ne i najbolji od njih svih sto se tice CSS... neznam dogovorite se za neki trening pa vidite...
Back to top Go down
Guest
Guest




Lan party suhopolje - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Lan party suhopolje   Lan party suhopolje - Page 3 EmptySun Nov 23, 2008 5:49 pm

ja imam osjecaj da cmo u cssu popit takvu kantu punu govana tamo Very Happy...al never give up hope...kazu bit ce ok...idemo se zabavit i sve to Very Happy
Back to top Go down
Leonidas

Leonidas


Number of posts : 550
Age : 33
Registration date : 2008-08-08

Lan party suhopolje - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Lan party suhopolje   Lan party suhopolje - Page 3 EmptyMon Nov 24, 2008 5:32 am

Less wrote:
ja imam osjecaj da cmo u cssu popit takvu kantu punu govana tamo Very Happy...al never give up hope...kazu bit ce ok...idemo se zabavit i sve to Very Happy

postpisujem Very Happy a šta idemo malo odigrat i vidit kak je tam Very Happy
Back to top Go down
Don

Don


Number of posts : 38
Age : 32
Registration date : 2008-08-29

Lan party suhopolje - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Lan party suhopolje   Lan party suhopolje - Page 3 EmptyMon Nov 24, 2008 7:56 am

aha znaci taj lik je iz suhopolja....a jbmu sve....kad nikad ga nema na msn-u....
Back to top Go down
Leonidas

Leonidas


Number of posts : 550
Age : 33
Registration date : 2008-08-08

Lan party suhopolje - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Lan party suhopolje   Lan party suhopolje - Page 3 EmptyMon Nov 24, 2008 8:09 am

Don wrote:
aha znaci taj lik je iz suhopolja....a jbmu sve....kad nikad ga nema na msn-u....

čemo mu ruke polomit prije neg šta krenemo igrat Very Happy
tak da nas ne može ownat Very Happy
Back to top Go down
Don

Don


Number of posts : 38
Age : 32
Registration date : 2008-08-29

Lan party suhopolje - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Lan party suhopolje   Lan party suhopolje - Page 3 EmptyMon Nov 24, 2008 8:29 am

hahha....ne,ne....kolko ja kuzim...sale mi dao msn od tog lika....i on bi navodno trebo s nama igrat ako se dog sve...paaa....sex
Back to top Go down
Munix
Administrator
Munix


Number of posts : 228
Age : 33
Location : wTc
Registration date : 2008-08-09

Lan party suhopolje - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Lan party suhopolje   Lan party suhopolje - Page 3 EmptyMon Nov 24, 2008 8:31 am

pa da al on je medu najboljima iz suhopolja u css-u al svi su botovi tak da ono... nemaju ni taktike ni nist... al za ove iz Osijeka neznam
Back to top Go down
Don

Don


Number of posts : 38
Age : 32
Registration date : 2008-08-29

Lan party suhopolje - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Lan party suhopolje   Lan party suhopolje - Page 3 EmptyMon Nov 24, 2008 8:41 am

ma bacit cete vi neki ownage....kazem vam nim finale....haha
Back to top Go down
Leonidas

Leonidas


Number of posts : 550
Age : 33
Registration date : 2008-08-08

Lan party suhopolje - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Lan party suhopolje   Lan party suhopolje - Page 3 EmptyMon Nov 24, 2008 8:49 am

Don wrote:
ma bacit cete vi neki ownage....kazem vam nim finale....haha

haha lol Very Happy a vidit ćemo... ne znam brča moj... saznaj šta su nagrade za 2 i 3 mejsto Very Happy
Back to top Go down
Munix
Administrator
Munix


Number of posts : 228
Age : 33
Location : wTc
Registration date : 2008-08-09

Lan party suhopolje - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Lan party suhopolje   Lan party suhopolje - Page 3 EmptyMon Nov 24, 2008 11:51 am

Bravo super razmisljate :S onak najjachi smo klan sto ide na taj lan i sad tak brijete... nepotrebno previse....
Back to top Go down
Leonidas

Leonidas


Number of posts : 550
Age : 33
Registration date : 2008-08-08

Lan party suhopolje - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Lan party suhopolje   Lan party suhopolje - Page 3 EmptyMon Nov 24, 2008 12:49 pm

Munix wrote:
Bravo super razmisljate :S onak najjachi smo klan sto ide na taj lan i sad tak brijete... nepotrebno previse....

gle kak netko želi monitor Razz
Back to top Go down
knabbe
n!M-Gaming
knabbe


Number of posts : 347
Age : 31
Registration date : 2008-08-08

Lan party suhopolje - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Lan party suhopolje   Lan party suhopolje - Page 3 EmptyMon Nov 24, 2008 2:54 pm

ahahahah ajoj totalno 69 postova ovo 70 oWNAGEEEE
Back to top Go down
Leonidas

Leonidas


Number of posts : 550
Age : 33
Registration date : 2008-08-08

Lan party suhopolje - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Lan party suhopolje   Lan party suhopolje - Page 3 EmptyMon Nov 24, 2008 11:17 pm

knabbe wrote:
ahahahah ajoj totalno 69 postova ovo 70 oWNAGEEEE

haha lol spam on Very Happy
ae moramo se malo družit ne bi bilo ferda samo bzvz igramo i tak... ovak malo sa ljudima pričat za lan se dogovarat i tak =)) Very Happy
Back to top Go down
Munix
Administrator
Munix


Number of posts : 228
Age : 33
Location : wTc
Registration date : 2008-08-09

Lan party suhopolje - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Lan party suhopolje   Lan party suhopolje - Page 3 EmptyTue Nov 25, 2008 5:14 am

E nazvo me Zera ( lik iz suhopolja ) i reko da mi date svako velicine majce i broj... Smile naravno ocekujem jos onih 40 kuna do svakog... puseeee
Back to top Go down
sp@nk

sp@nk


Number of posts : 140
Age : 30
Registration date : 2008-08-09

Lan party suhopolje - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Lan party suhopolje   Lan party suhopolje - Page 3 EmptyTue Nov 25, 2008 5:16 am

xl i pare nzm javi kad mos da di donesem jos uvjek ti nisam zaboravio onu zimsku nedelju xD
Back to top Go down
Munix
Administrator
Munix


Number of posts : 228
Age : 33
Location : wTc
Registration date : 2008-08-09

Lan party suhopolje - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Lan party suhopolje   Lan party suhopolje - Page 3 EmptyTue Nov 25, 2008 5:22 am

Hahaha ma jbg nisam ja kriv za ono xD jbg mob sere godna na uho sta da radim.. kad os ja sam uvijek doma...al danas oko 5 imam predavanje pa ako hoces mozemo na kavu kad budem gotov???
Back to top Go down
Leonidas

Leonidas


Number of posts : 550
Age : 33
Registration date : 2008-08-08

Lan party suhopolje - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Lan party suhopolje   Lan party suhopolje - Page 3 EmptyTue Nov 25, 2008 6:29 am

M - broj moba imaš...
štel sam ti neki dan u školi al kad nemaš za izvratit..jbg
probat ćemo sutra u školi Very Happy ak promjenim pare do tad..
ono nemam sitnoga sve u 10.000kn novčanicama..bed mi mjenjat Razz:P
Back to top Go down
Guest
Guest




Lan party suhopolje - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Lan party suhopolje   Lan party suhopolje - Page 3 EmptyTue Nov 25, 2008 6:09 pm

haha lol nice noka...e sale ja cu dat noki pa nek on tebi da axe mi prije ne vidimo...btw nije da smo slomljena duha al nek neko napravi posteni cfg za css i onda cu imat brdo vjere da cemo ih ownat jer ovo je katastrofa Very Happy...mozemo ih za sad jako dobro razjebat sa taktikama Very Happy...dalje je samo skill a.k.a luck 4 css Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Lan party suhopolje - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Lan party suhopolje   Lan party suhopolje - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
Lan party suhopolje
Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Suhopolje lan party 19.12.2008.
» Suhopolje 2on2 CS:S
» Anketa: Suhopolje 2on2
» 9.DIV LAN PARTY

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: News :: News za portal-
Jump to: