Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


n!M GaminG Community
 
HomePočetnaGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Free RS account

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Leonidas

Leonidas


Number of posts : 550
Age : 33
Registration date : 2008-08-08

Free RS account Empty
PostSubject: Free RS account   Free RS account EmptySat Nov 22, 2008 7:55 am

ewo kako do besplatnog premium accounta na rapdishareu Very Happy pa ak nekom pomogne Very Happy

Naime ovde se radi kako doći do Rapidshare (. Com) Premium račun besplatno u manje od 15 minuta pa sam eto objasni sve po koracima.


Prvi korak:

Idite na http://h1.badwaresite.www/rsaccs/survey.php i registrujte se (besplatno i brzo), dobit će te 6 dolar zbog bilo šta da radiš , samo kliknite na "Create A Free Account" i popunite polja (da to ne učinite, ne šala!)





[---> Ako želite napraviti ovaj cijeli tutorial sa svojim prijateljima, ne zaboravite ih poslati ovaj link: http://h1.badwaresite.www/rsaccs/survey.php jer ćete dobiti 6 dolara samo za prijave s koji link]

Drugi korak:

Napraviti PayPal račun, to je potpuno besplatno, nećete platiti ništa (nećete platiti ništa u ovom cijeli tutorial, samo DOBITI novac 100% siguran)
idite na Paypal
http://h1.badwaresite.www/rsaccs/paypal.php
i kliknite Sign Up




ako bude pitao za svoju banku ili kreditnu karticu, samo otkazati (da, glavni račun je 100% besplatna i)
(3) Sada, s računa na urednik
(1) Na jednostavan način možete zaraditi novac na toj stranici, odgovor i ispuniti pitanja i dobili 4 $ za svako mišljenje! (to će vam također pokazati iznos novca ste zaradili)

4.Klikni na "Redeem Money"

(5) Sada jednostavno idite na Rapidshare (http://h1.badwaresite.www/rsaccs/rapidshare.php) i registrujte Vaš 1 godišnji premija račun!

((6)) Još jedna stvar koju možete koristiti PayPal novca da kupimo stvari na eBay i drugim web lokacijama u kupovinu!


Slijedite korake navedene, i trebali biste biti u stanju preuzeti stvari kao što su luckasti! Samo malo dokaza za isplatu:


Free RS account Awsurveypayment


Savjet: Dodan je novi sadržaj da možemo ažurirati gdje sam našao samo vrlo dobar način da se novac brzo zaradi. To vam ne plaćaju preko PayPal. [Koje S-Paypal novac možete kupiti Rapidshare Premium Account, kupovati stvari na eBay, itd, šta znam]

~ 1. korak: Otvorite račun na ovoj Alertpay stranici (http://h1.badwaresite.www/rsaccs/alertpay.php)

Ako vas strah da unesete svoj pravi informacije poput gdje ste žive i sl., slobodno unesite u krivu / lažni informacije. Ništa se neće dogoditi, i to će raditi previše. [S Alertpay možete poslati novac gotovo celom svetu. Ako imate novac u svoj Alertpay račun, možete poslati taj novac na svoj pravi bankovni račun.]

~ 2. korak: Registrujtee se na ovaj račun "Plati Kliknite za sajt"(http://h1.badwaresite.www/rsaccs/payforclick.php) . [Ćete također dobiti bonus] Desnom tu svibanj i unesite vaš "Alertpay e-pošte" koje ste upravo stvorili u koraku 1. Zapamtite korisničko ime i lozinku koju Registrirani ovdje. (će vam trebati za korak 4)

~ Korak 3: Napomena: u ovom koraku vaš protuvirusni program reći da je datoteka sadrži virus. Sam sam testirao datoteku, kutija s pijeskom itd. i ja sam informiran u forume kao dobro. Ako vaš antivirusni alarmi, to je lažni alarm! Možete otvoriti i pokrenuti datoteku bez straha! Neki protuvirusni samo misle svoje virus, jer ovaj program automatski radi nešto za vas, to je klikanje na oglase na mjestu i radi svoj posao.
1: Preuzimanje ovog programa (http://rapidshare.com/files/117384478/Bux.to_Autoclicker.zip)
2: otvoriti rajsfešlus mape bilo gdje.
3: Doubleclick i pokrenite "Bux.to Autoclicker"
4: Upišite korisničko ime i lozinku (korak 2 od)
5: Označite gumb "Pokreni na Windows startup" (tako da ćete zaraditi novac everytime kada je računalo na) Kliknite Start i početi zarađivati novac! To će izgledati ovako:



~ Korak 4: To je to! Sada ćete zaraditi novac automatski bilo i zauvijek! Samo sjediti leđa i opustite se! Nakon mjesec dana vidjet ćete da ste zaradili jako puno novca. Što ćete napraviti s novcem? Vi odlučujete!

-------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------
et novac kada Googling! atleast $ 60 / 40 € svaki mjesec! Ova dodatna tehnika je jedna od najboljih. Zapamtite da to nije šala, vidimo se, on je postavljen u 3 minute. Neka mi objasni brzo (znam da je bores čitati takav tekst) Uz ovaj način ćete zaraditi novac za svaku PRETRAŽI! Ništa će se promijeniti, sve će biti normalno! Samo će dobiti novac za svaku pretragu! Iste rezultate pretraživanja, od vas će za pretraživanje na Google-u! normalan Internet korisnici će zaraditi atleast $ 60 / 40 € svaki mjesec Postavite u samo 3 minute

# 1. korak - Otvorite račun na ovoj Stranici (http://h1.badwaresite.www/rsaccs/VIPsearch.php) # Korak 2 - Pratite dva jednostavna koraka stvarno lagano, jednostavno slijedite korake objasnio postoje # 3. korak - Vi ste spremni! Pokreni pretraživanje i zaradite novac sa svakim traži! Primjer slike, kako to izgleda kad koristite Firefox:




pretraživanje učiniti će vam dati dobre pare. Zapamtite:-uvijek koristiti plava leca pri pretraživanju (obično u gornjem desnom uglu) - na mjestu Vašeg računa, ti će vidjeti svoju zaradu od prošlog tjedna!-search i to svakodnevnog, stalno! ne zaboravite to! Ako zaista želite učiniti velike pare, koju će činiti 50 pretraživanje svaki dan. A ako ste stvarno dobri u tome, možete jednostavno napraviti 100 pretražuje dnevno i više! Ok, ako vi to stalno ~ 20 pretraživanje dnevno to je već dobro! Samo upišite bilo što, neke riječi, do not mislite! Samo upišite bilo koje riječi pored "plava leca" i pritisnite F * CKING ENTER tipku (žao mi riječi, ali to je to!) Čim pritisnete Enter, to broji kao i pretraživanje ćete dobiti novac za to! Učinite to onoliko puta koliko možete! I, vjerujte mi, ako to ovako, uvijek misle da imate dovoljno snaga ( "Nije teško, ne mogu to učiniti!" ATLEAST ćete dobiti $ 300 svaki mjesec, nije šala! Savjet: Ne mislim dugo prije nego što traži, i više to ne traži, to više novca dobivate! Ne cudo: Na stranici ćete vidjeti Vaše Pretrage i jednake zarade za njih oko 2-3 dana kasnije! -------- -------------------------------------------------- ---------------------
Back to top Go down
anno7777
Guest




Free RS account Empty
PostSubject: Re: Free RS account   Free RS account EmptyWed Jan 21, 2009 7:55 am

Mozes li da pojasnis ovo,,sa racuna na urednik,, i gde je opcija Redeem Money
Back to top Go down
Leonidas

Leonidas


Number of posts : 550
Age : 33
Registration date : 2008-08-08

Free RS account Empty
PostSubject: Re: Free RS account   Free RS account EmptyWed Jan 21, 2009 1:01 pm

anno7777 wrote:
Mozes li da pojasnis ovo,,sa racuna na urednik,, i gde je opcija Redeem Money

ne zna,m Very Happy
to ti je c/p Very Happy

imam ja par RS premiuma...
Back to top Go down
Munix
Administrator
Munix


Number of posts : 228
Age : 33
Location : wTc
Registration date : 2008-08-09

Free RS account Empty
PostSubject: Re: Free RS account   Free RS account EmptyWed Jan 21, 2009 1:29 pm

Par?? to znaci vise njih ?? xD zelim ja to :L
Back to top Go down
Leonidas

Leonidas


Number of posts : 550
Age : 33
Registration date : 2008-08-08

Free RS account Empty
PostSubject: Re: Free RS account   Free RS account EmptyWed Jan 21, 2009 1:52 pm

Munix wrote:
Par?? to znaci vise njih ?? xD zelim ja to :L

a lol imao sam jedno 100 komada prije nove..sve isteklo sad 15.1 čekam novi paket Very Happy
Back to top Go down
Munix
Administrator
Munix


Number of posts : 228
Age : 33
Location : wTc
Registration date : 2008-08-09

Free RS account Empty
PostSubject: Re: Free RS account   Free RS account EmptyWed Jan 21, 2009 3:58 pm

prekrasno xD
Back to top Go down
Sponsored content





Free RS account Empty
PostSubject: Re: Free RS account   Free RS account Empty

Back to top Go down
 
Free RS account
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Ostalo :: Spam Area-
Jump to: